ikona

O nas

O nas

"Elwoj" od 1991 roku oferuje Klientom komfortow i bezpieczne przewozy po kraju i zagranicy.


Z roku na rok nasza firma się rozwizja,notując coraz większy udział w rynku usług turystycznych. Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwala świadczyc Naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy własne komfortowe autokary turystyczne o wysokim standarcie, wyposażenie w nowoczesne rozwiązania techniczne gwarantujące bezpieczną podróż. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży transportowej powoduje, iz swobodnie poruszamy się autokarami na szlakach całe Europy. Nie obce są nam również trasy na Bliski Wschód.

Uznanie Podróżnych gwarantuje kompetentna i wykwalifikowana kadra kierowców. Ich postawa dbałości o wizerunek firmy powoduje,że grono zadowolonych Klientów stale rośnie. Czego życzymy sobie i Państwu potencjalnym nowym Klientom. Od 2010 roku Elwoj rozszerzyło swoją działalnośc o agencj turystyczną. Współpracujemy z największymi renomowanym i Biurami Podróży i sprawdzonych Touroperatorów.

Mamy przyjemnośc Państwu zaproponowac:

 


Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia:


Nasi kierowcy znani są z wysokiej kultury osobistej i doskonałej znajomości każdej trasy.Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności transportowej na rynku turystycznym, procentuje teraz w postaci umiejętności dostosowania się do życzeń najbardziej wymagających Klientów.

Mili podróżnicy zadbamy o Państwa wypoczynek.
Skontaktuj sie z nami - czeka profesjonalna i miła obsługa.
Skorzystaj z naszych usług choc raz,a przekonasz się ,że jesteśmy profesjonalistami.

 

Zarezewuj on-line

Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwa wykfalifikowana kadra kierowców, których cechuje kultura osobista, punktualność i profesjonalizm.

Formularz
zamówienia autokaru


Pobierz formularz PDF
Bilety
autokarowe


Kup bilet on-line
Elwoj Wynajem Autokarów
tel./fax
61 425 03 30
tel. kom.
601 58 49 03